• Elektrinė gitara
  • Elektrinė gitara

Prekės kodas: 7356

Turimas kiekis: 1

€18.90

Malonių spalvų gitara, patiks kiekvienam mėgstančiam muziką vaikui. Stygos, kaip lemputės šviečia ir perbraukus pirštais galima sugroti dalį melodijos.

Gitara turi 3 mygtukus:

SAMPLE: paspaudus šį mygtuką groja melodija, o su kitais skaičiais pažymėtais mygtukais, esančiais grife, galima pasikeisti melodiją.

RHYTHM: groja roko stiliaus melodija, o grife esčiais mygtukais galima groti kartu.

TONE: groja trumpi garsai, kurie skamba melodijoje.

 

Norėdami pasirinkti spalvą, pridėkite komentarą prie užsakymo. Violetinis ir pilkas.

Reikalingos 3AA baterijos, nepridedamos.

Rekomenduojamas amžius 3+

 

Įspėjimas!

Žaislas netinka jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Įspėjimas!

Baterijos skydelis turi būti apsaugotas dangteliu. Elementą gali pakeisti tik suaugęs asmuo. Elementą dėti pagal nurodytą poliškumą (+/-). Neskirtos pakartotinai įkrauti baterijos neturi būti įkraunamos. Pakartotinai įkraunamos baterijos (jei išsiima) turi būti įkraunamos tik suaugusiems prižiūrint. Pakartotinai įkraunamos baterijos prieš įkrovimą turi būti išimamos iš žaislo. Neturi būti maišomos įvairių tipų baterijos arba naujos ir naudotos baterijos. Patariama naudoti tik to paties arba lygiaverčio tipo baterijas. Išnaudotos baterijos turi būti išimamos iš žaislo. Maitinimo gnybtai neturi sukelti trumpojo jungimo. Neišmeskite panaudotų baterijų į viešuosius sąvartynus. Laikykitės numatytos tvarkos.

 

Rašyk
Skambink