Fast Lane

Iš parduotuvės ekspozicijos, netvarkinga pakuotė

€12.00
Šiame Fast Lane inkimyje yra 25 automodeliukų ir 10 kelio elementų. Išmatavimai: 94 x ..
€17.50
Fast Lane trasa turi pravažiuotų ratų skaičiuokle. Mašinos valdomos dviem rankiniai pulteliai..
€7.00

Šis raudonos ir tamsiai mėlynos spalvos krovininis sraigtasparnis pagamintas pagal Boeing CH-47 "Chinook" modelį. Jis veikia tik ant žemės į orą nepakyla. Skleidžia elektroninius garsus. Įjunkite nuotolinio valdymo pultelį, kad jis galėtų pradėti judėti į priekį arba atgal, ir suktų savo sraigtus! Išmatavimai: 30.7 x 28.4 x 8.1 cm. Skirta vaikams nuo 4-12 metų.

Iš ekspozicijos, nedaug pažeista pakuotė

€13.00
Radijo bangomis valdoma, didelė bei galinga mašina Fast Lane XPS 1:10 Scale Storm Circuit Tru..
€40.00

Iš parduotuvės ekspozicijos, nedaug pažeista pakuotė

€59.00

Fast Lane Jump Starters raudonas automobilis yra nuostabaus dizaino ir turi keletą įdomių efektų. Galima atidaryti tiek variklio dangtį, tiek bagažinės dangtį. Skirta vaikams nuo 3 metų.

Iš parduotuvės ekspozicijos, nežymiai pažeista pakuotė.

€15.00

Fast Lane radijo bangomis valdoma mašina 1:24 pradžiugins vaikus. Valdoma nuotoliniu būdu. Važiuoja pirmyn, atgal, į kairę ir dešinę. Naudojami elementai 3xAA ir 1x9V (elementai į rinkinį neįtraukti). Tinka vaikams nuo 8 metų.

 

€22.00

Fast Lane hornet striker kvadrakopteris itin mažas dronas pralinksmins ir mažą ir didelį pilotą. Radijo bangomis valdomas Sraigtasparnis Fast Lane Hornet Striker - leidžia atlikti įvairius triukus ore, tokius kaip 360 laipsnių apsisukimus. Rekomenduojama naudoti patalpose. Dvejopo vairaračio jutiklių siųstuvas kontroliuoja greitį ir aukštį, taip pat judesius į priekį / atgal ir į kairę / į dešinę. Naudokite tikslius reguliavimo mygtukus tiksliniam skrydžiui. Gali skristi 6 – 7 minutes. Veikia 30 metrų atstumu. Skirta vaikams nuo 8 metų.

Iš parduotuvės ekspozicijos , šiek tiek pažeista pakuotė

€25.00
Mažas ir lengvas sraigtasparnis veikia valdymo būdu - gali kilti, leistis žemyn, suktis aplink...
€17.00
Tai nuostabi sumažinta radijo bangomis valdoma mašina Bugatti Veyron. Bugatti Veyron pil..
€32.00
Rašyk
Skambink