Hasbro

Nauja, rinkinyje nėra BB-8 robotuko, pažeista pakuotė

€8.00

Iš ekspozicijos, pažeista pakuotė

€15.00

Naujas, skaičių juostelė dvejose vietose įplyšusi

€6.00
Norite būti gydytoju ir operuoti žmones? Atminkite, tai labai sunkus darbas. Jums reikės labai daug ..
€15.00

Hasbro Marvel's Rhino Spider-man titan hero figūrėlės dydis 30 cm. Figūrėlės rankos ir kojos lankstosi. Ši figūrėlė gali tapti puikia dovana vaikams kolekcininkams, kurie mėgsta, šių herojų nuotykius ir žygius po fantazijos pasaulį. Skirta vaikams nuo 4 metų.

Nauja

€16.00

Ieškokite mieste geidžiamo nekilnojamojo turto. Ivestuokite į namus ir kaimus, o tuomet skaičiuokite pelną! Sudarinėkite sandorius su kitais žaidėjais ir lankykitės aukcionuose, kuriuose galite įsigyti tai, ko geidžiate. Išlikite nepalaužiamas, nes viršūnėje vietos yra tik vienam. Visų kitų laukia bankrotas. Žaidimo tikslas: likti vieninteliu nebankrutavusiu žaidėju. Tik saugokitės mokesčių, kalėjimo ir bankroto. Vidutinis žaidimo laikas nuo 60 iki 120 min. Nuo 2 iki 4 žaidėjų. Skirta vaikams nuo 15 metų.

Naujas, vokiečių kalba

€12.10
Stalo žaidimas Hasbro Spiel des Lebens in der Banking skirtas nuo 8 metų amžiaus. Žaidėjų skaičius: ..
€6.00

Tai klasikinis originalus MONOPOLIO žaidimas vokiečių kalba. Mažasis žaidėjas smagiu būdu mokysis užsidirbti pinigus, juo skaičiuoti, kaupti grynuosius. Dėžutės matmenys: 24x5x27cm. Rekomenduojamas amžius: 5 metai.

Iš parduotuvės ekspozicijos. Žaidimas vokiečių kalba.

€10.00

Klasikinis nekilnojamojo turto prekybos žaidimas, kuris turi linksmų savybių, jo figūrėlės Mario personažai. Skirta 2 - 4 žaidėjams. Skirta vaikams nuo 8 metų.

 

€15.00
Ši graži lėlė yra nuostabus žaislas vaikams. Ji turi gėrimų buteliuką, gali verkti aša..
€39.00
Rašyk
Skambink