• Masters of the Universe Prince Adam Sky Sled
  • Masters of the Universe Prince Adam Sky Sled
  • Masters of the Universe Prince Adam Sky Sled
  • Masters of the Universe Prince Adam Sky Sled

Prekės kodas: A00625

Turimas kiekis: 5

Mattel Masters of the Universe Origins Prince Adam's Sky Sled Action Figure.

„Masters of the Universe®“ grįžta gerbėjams, kolekcionieriams ir visiškai naujai gerbėjų kartai. O dabar laikas grįžti į mūšį ir padėti He-Man išgelbėti visatą nuo piktojo Skeleto! Ilgamečiams gerbėjams patiks šios modulinės rogės, gerbiančios franšizės tradicijas ir apimančios atnaujintas dizaino detales. Rogutės yra su dviem keičiamomis galvomis ir logotipais, todėl kolekcionieriai gali paruošti šią veiksmo transporto priemonę kovai gėriui (grifas) arba blogiui (gyvatė). Apima išskirtinę princo Adomo figūrą, kurios niekur kitur nėra! „Masters of the Universe®“ yra franšizė, kupina teigiamų temų ir personažų, kurie patiks vaikams, o suaugusiesiems patiks perduoti naujai MOTU gerbėjų kartai. Pilkos kaukolės galia! Spalvos ir dekoracijos gali skirtis.

MOTU grįžta visai naujai gerbėjų kartai!

Prisijunkite prie mūšio, kad padėtumėte He-Man išgelbėti visatą nuo piktojo skeleto!

Origins Skysled yra transformuojama mūšio transporto priemonė, kurią galima pritaikyti gėriui (Griffin) arba blogiui (gyvatė) keičiant galvas ir logotipus.

Gerbėjams patiks šios modulinės rogės, pagerbiančios tradicinį Masters of the Universe® stilių ir pridedant naujų dizaino detalių.

Apima išskirtinę princo Adomo figūrą, kurios niekur kitur nerasi! Puiki dovana suaugusiems kolekcininkams ir vaikams nuo 6 metų.

 

€29.90
Rašyk
Skambink