Figūrėlės mergaitėms

Dabar Peppa Pig atostogos bus puikios! Peppa Pig turi labai gražią raudovą valtelę, prie kurios prisikabina vandens slidės. Vandens slides galima naudoti, kaip riedlentę, nes ji su ratukais. Išmatavimai: aukštis 16 cm, plotis 12,1, ilgis 29 cm. Skirta vaikams nuo 3 metų.

Naujas, nėra mažosios kiaulytės

€10.00

Vištytės dydis 30 cm. Juda ir skleidžia įvairius juokingus garsus. Tereikia paspaustu sparna ir ji pradeda kudakuoti. Reikalingos baterijos. Skirta vaikams nuo 3 metų.

Nauja

€12.00

Žuvytė robotas pradeda iškart veikti, kai ją įdėsite į vandenį. Truputį paplaukiojusi ji nustoja plaukioti automatiškai, tam, kad būtų taupoma baterija. Po kekių minučių pati vėl pradeda plaukioti vėl. Reikalingos 4 LR44 baterijos. Pakuotės išmatavimai: 15 x 7.5 x 13.5 cm. Skirta vaikams nuo 3 metų.

Naujas, netvarkinga pakuotė

€8.00

Labai gražios ir mielos lėlytės sužavės, kiekvieną mažą mergaitę. Mergaičių plaukučiai papuošti spindinčiu segtuku. Lėlyčių dydis 6 cm. Skirta vaikams nuo 3 metų.

Naujas, pažeista pakuotė

€10.00
Frozen Olafo figūrėlė kaip filme, gali imti ir subyrėti. Galva ir rankos atsiskiria nuo kūno. Tad im..
€12.00

Arklidėse visada kas nors vyksta nuostabaus. Įvairios žaidimo funkcijos, stogas su aptvarais virsta atvira jodinėjimo aikšte, šokinėjimo kliūtis. Pagaminta iš aukštos kokybės plastiko. Rinkinyje yra arklidės, 3 arklių figūrėlės, raitelių figūrėlės, įvairūs priedai. Skirta vaikams nuo 5 metų.

Iš ekspozicijos, pažeista pakuotė. Nėra balto žirgo

€30.00

Tai puikus žaislinis grožio salonas, kuris skirtas poniams. Komplekte yra džiovintuvas, žirklės, teptukas, dušas, ponis, bei kiti aksesuarai. Ponis yra guminis ir apie 10 cm aukščio. Skirtas vaikams nuo 3 metų.

 

€15.00

Pakalikų personažas Gru pasako 25 pasakojimus ir juokiasi lygiai taip pat kaip per filmą. Paspauskite mygtuką esantį prie Gru kojų ir pradėkite klausytis jo pasakojimu. Gru pasakoja labai įdomiai, o pasakodamas judina rankas ir juokiasi. Galima klausytis anglų arba ispanų kalba. Reikalingos 2AA baterijos. Skirta vaikams nuo 4 metų.

Naujas, stipriai pažeista pakuotė.  Kalba ispanų ir anglų kalba

€40.00

Paspauskite mygtuką, kad išgirstumėte kaip Luca mėgsta dainuoti. Dainuoja 3 dainas ir 6 melodijas, ištaria įdomias frazes ir skatina kalbėjimą. Ugdo vaikučio motorinius įgūdžius ir vaizduotę. Išmatavimai: 7,2 x 10,2 x 12,9 cm. Skirta vaikams nuo 12 mėn.

Nauja, netvarkinga pakuotė, kalba ispanų kalba

€6.00
Peppa pig miškelis su nameliu yra skirtas mažoms figūrėlėms. Miškelis yra spalvingas ir atrodo lyg b..
€10.00
My Little Pony Speedy Squeezy rinkinį sudaro: mašina ir ponio figūrėlė. Skirta vaikams nuo 3 metų. ..
€9.00
Rašyk
Skambink