• Lėlės vežimėlis
  • Lėlės vežimėlis
  • Lėlės vežimėlis
  • Lėlės vežimėlis
  • Lėlės vežimėlis

Prekės kodas: 148019

Turimas kiekis: 1

Metalinė konstrukcija yra lengva ir saugi vaikui, vežimėlis lengvas ir manevringas, sulankstytas užima mažai vietos, tylūs, patvarūs ratai, kurie nebraižo grindų,  unikalus raštas su gražia princese, užrašu „Princess“.

Pavieniai ratai, minkšta rankena, sulankstomas skydelis, medžiagos intarpas su įspaudu, apsauga nuo sulankstymo, labai lengva sulankstoma / išskleidžiama sistema.

€35.00

Kiekviena maža mergaitė mėgsta vaikščioti su savo lėlėmis, dabar ji gali pasiimti jas su savimi pasivaikščioti šiuo žaviu vežimėliu. Vežimėlio dangtis pagamintas iš labai patvarios ir kruopščiai siūtos medžiagos . Vežimėlis yra ypač funkcionalus ir labai lengvai sulankstomas , todėl galite greitai ir lengvai įdėti jį į dėžę.

Ratai pagaminti iš labai patvaraus putplasčio PVC. Dėl šios savybės vežimėlis yra tylus ir važiuojant nesugadins grindų. Rato skersmuo 14cm.

Lengvas ir patogus vairuoti, vežimėlis puikiai tinka žaisti tiek namuose, tiek lauke.

Patogi rankena leis mažai mergaitei patogiai valdyti vežimėlį. Keturi pavieniai ratai palengvina vairavimą, todėl vežimėlis yra dar stabilesnis.

Komplekte su vežimėliu yra audinio įdėklas su minkštu įdaru ir įspaudas . Jis gali būti naudojamas kaip antklodė arba kaip įdėklas po lėlės. 

Rekomenduojamas amžius 3+

 

Rašyk
Skambink