Lėlių namai ir kiti priedai

Iš parduotuvės ekspozicijos, pažeista pakuotė, nėra figūrėlių

€10.00
Šioje spintoje rasite daugybę lėlytės rūbelių ir kitų priedų. Spintoje gali kabėti suknelės, ..
€25.00

Super sparnai! Sveikas atvykęs į Super sparnų pasaulį! Drauge su lėktuvėliais Džetu, Dize, Doniu ir Džeromu pristatyk siuntas visame pasaulyje ir atrask daug nuostabių vietų! Linksmi draugai, kurie pasiverčia lėktuvėliais! Tavo siunta jau pakeliui! Rinkinyje yra 1 transformuojamas lėktuvėlis. Besisukančių krumpliaračių platforma, atsidarančios ir užsidarančios durelės, čiuožykla ir daugybė kitų šaunių funkcijų. Rinkinys patogiai susilanksto į lagaminėlį. Pagaminta iš aukštos kokybės plastiko. Lėktuvėlio matmenys: 3,60 x 2,60 x 2,20 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.

Naujas, nedaug pažeista pakuotė

€32.00

Piratas plaukia per jūra ir ieško lobių. Ant jo valties krašto tupi paukščiukas, kuris viską stebi. Po vandeniu plaukioja Undinėlė su labai gražia karieta, kurią traukia jūrų arkliukas. Rinkinyje daugiau nei 20 priedų. Tereikia sudėti detales ir pasinerti į stebūklinga povandeninį pasaulį. Skirta vaikams nuo 4 metų.

Naujas, nežymiai pažeista pakuotė

€18.00

Sveiki atvykę į stebuklingą Piratų ir Mergaičių salą. Saloje gali gulėti paplūdimyje ir degintis arba tiesiog pasiimti gėrimą, ir terasoje pasislėpti nuo saulės. Saloje daugybę pramogų. Galima nusileisti nuo kaskados į vandenį, gulėti ant gulto ir degintis, žaisti su draugais. Rinkinyje: stebuklinga sala, 1 undinėlės figūrėlė, 1 pirato figūrėlė, nedidelė aštuonkojo figūrėlė ir daugybę kitų priedų. Skirta vaikams nuo 4 metų.  

Naujas, pažeista pakuotė. 1 maišelis pažeistas

€25.00
Su Pinypon lėlyčių greitosios užeigos restoranu galima gaminti mėsainius ir aptarnauti klientus. Lin..
€20.00
Stilingas kemperis skirtas lėlėms Barbėms. Jis labai erdvus, todėl lėlė galės jame poilsiauti su dra..
€60.00

Bruder žaislinė - karvidė su žaisline darbininko figūra, melžimo įranga ir priedais bus puiki dovana, kiekvienam vaikučiui. Juk šiame ūkyje tiek veiklos! Reikia pašerti ir pamelžti karvę, ją pagirdyti vandeniu ir atnešti šieno. Žaidimas skirtas vaikams nuo 3 metų.

Naujas, nedaug pažeista pakuotė

€50.00
Su Pinypon lėlyčių greitosios pagalbos automobiliu, kuriame yra šviesos efektai, galite pasir..
€20.00

Visų mergaičių svajonė - modernus lėlės namelis su baldais. Trijų aukštų name įrengti erdvūs kambariai. Lėlių namelis yra medinis, nudažytas spalvingais dažais, kurie nekenkia Jūsų vaikui. Išmatavimai: 121cm x 80cm x 41cm. Skirta vaikams nuo 3 metų.

 

€139.00
Rašyk
Skambink