Piešimo / kūrybos rinkiniai

Iš parduotuvės ekspozicijos, šiek tiek pažeista pakuotė. Rinkinyje piešimo knygelės

€15.00
Ledų gaminimo aparatas pagelbės norint pasigaminti desertą patiems. Pasigaminkite mėgstamo skonio le..
€16.00

Komplekte yra visi įrankiai ir dekoracijos, kurių jums reikia, kad sukurtumėte savo tortą įvairioms šventėms. Puikiai tinka pradedantiesiems. Šis pyragų dekoravimo komplektas labai paprastas. Su juo išmoksite kaip padėti  pyragą  ant stalo. Kaip panaudoti švirkštą, kad sukurtumėte pyrago gabalėlį! Pakuotėje taip pat yra du trafaretai, skirti dekoruoti kakavos milteliais arba cukraus pudra, taip pat dubuo skirtas švelniai supilti ingredientus.

Naujas, pažeista, netvarkinga pakuotė

€8.00

Iš parduotuvės ekspozicijos, pažeista pakuotė. Rinkiinyje yra 20 skaidrių. Nėra kreidelių.

€12.00

"Airfix Starter" rinkiniai idealiai tinka pradedantiesiems. Pradedančiųjų rinkiniai puikiai tinka dovanoms, nes, tai labai įdomus laisvalaikio praleidimo būdas.  "Large Starter" komplekte yra klijai, du teptukai  ir šeši akriliniai dažai. Mastelis 1:32. Išmatavimai: 130 x 50 cm Skirta vaikams nuo 8 metų.

Naujas, vienos spalvos nėra

€9.00

Tech 4 Kids 3D Magic Imagi pieštukas yra lengvai naudojamas. Labai patogus, todėl galima lengvai valdyti gelio srautą. Pieštukas leidžia vaikams kurti 3D meną naudojant želę ir šviesos diodą. Belaidis ir nereikalingas šilumos šaltinis. Skirtas vaikams nuo 6 metų.

 

€10.00

Džiaukitės su šiuo rinkiniu ir Paw Patrol kuprine. Rinkinyje yra kuprinė, 16 kreidelių ir popierius. Rekomenduojamas amžius nuo 3 metų.

 

€10.00
Jei norite pasilinksminti ir puikiai praleisti laiką, tai šis saldainių gaminimo aparatas, ka..
€15.00
Tai puikus būdas praleisti laiką su vaikais. Pasistatykite savo svajonių pilį. Su šiuo žaidim..
€18.00

Rinkinyje yra kuprinė ir 5 rašikliai. Kuprinė su Lunos atvaizdu. Kuprinė vieno skyriaus, bet yra viena kišenėlė. Rekomenduojamas amžius nuo 6 metų. Kuprinė yra 30 cm aukščio, 25 cm ilgio ir 10 cm ilgio.

 

€10.00
Rašyk
Skambink