Pinypon

Sveiki atvykę į stebuklingą Piratų ir Mergaičių salą. Saloje gali gulėti paplūdimyje ir degintis arba tiesiog pasiimti gėrimą, ir terasoje pasislėpti nuo saulės. Saloje daugybę pramogų. Galima nusileisti nuo kaskados į vandenį, gulėti ant gulto ir degintis, žaisti su draugais. Rinkinyje: stebuklinga sala, 1 undinėlės figūrėlė, 1 pirato figūrėlė, nedidelė aštuonkojo figūrėlė ir daugybę kitų priedų. Skirta vaikams nuo 4 metų.  

Nėra vienos detalės,labai  pažeista  gamintojo pakuotė.

€18.40 €23.00

Gyvūnėlių greitosios pagalbos automobilis „Pinypon“ su šviesomis ir sirenomis – puikus žaislas vaikams, kurie mėgsta gydyti gyvūnėlius ir jais rūpintis. Automobilį sudaro daugybė medicininių reikmenų, tokių kaip: stetoskopas, vežimėlis, rentgeno stalas su švieselėmis, apykaklė ir šaldytuvas vaistams. Rinkinį sudaro: greitosios medicinos automobilis, 2 figūrėlės, priedai ir aksesuarai. Rekomenduojamas amžius nuo 4 metų.

€20.00 €25.00

Žaidimų kambaryje yra daug žaidimų aikštelių, baseinas, balionai, stalai, ledų aparatas, bei kūdikių reikmenys. Rinkinyje yra daug smulkių aksesuarų. Apytiksliai matmenys surinkto: 45 cm x 15 cm x 25 cm. Skirta vaikams nuo 4 metų.

 

€20.00 €25.00
Rašyk
Skambink