Prekių grąžinimas

Prekių grąžinimas, keitimas ir garantija
 1. Žaislų išparduotuvėje "ČIKI PIKI" visos prekės yra Europoje gerai žinomų gamintojų, kurios yra importuojamos tiesiai iš ES šalių (Anglijos,Vokietijos, Ispanijos, Italijos). Šios prekės yra saugios ir atitinka visus ES keliamus reikalavimus. Mūsų siūlomos prekės yra pabuvojusios ES rinkoje, todėl gali turėti nežymių trūkumų,  gali būti pažeista gamyklinė pakuotė. Dėl šios priežasties prekių išdėstymas pakuotėje gali skirtis nuo gamintojo išdėstymo, bei mūsų parduodamos prekės yra ženkliai nukainuotos. 
Prekėms garantija neteikiama. Prekės prieš parduodant yra patikrinamos. Pagrindinės savybės, prekės būklė bei trūkumai yra nurodomi prekės aprašyme.
 2. Reminatis taisyklėmis, patvirtintomis ūkio ministro 2001 m. birželio mėn. 29 d. įsakymu Nr. 217 "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo", pirkėjo reikalavimas pakeisti ar grąžinti kokybišką prekę netenkinamas, jei prekė yra žaislas ar žaidimas. Kokybiškos, atitinkančios prekės aprašymą prekės yra nekiečiamos ir atgal nepriimamos.
 3. Kai grąžinama gauta ne ta prekė ir/ar nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja pasiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi analogiškų prekių, jis grąžina Pirkėjui už prekę(es) sumokėtus pinigus. Dėvėtos , naudotos ar pažeistos prekės atgal nepriimamos.
 4. Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:
  a) Prieš siųsdami prekę mums, įsitikinkite, jog visos etiketės prisegtos. 
  b) Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  c) Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  d) Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.)
  e) Grąžinama prekė turi būti tos pačios kompektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
 9.4 Pardavėjas gavęs keičiamą ar grąžinamą prekę per 7 dienas įsipareigoja informuoti klientą, ar prekė atitiko grąžinimo/keitimo kriterijus. Jei grąžinama/keičiama prekė atitinka šiuos kriterijus, įsipareigojame pakeisti prekę arba grąžinti už ją sumokėtus pinigus per 14 dienų nuo keičiamos/grąžinamos prekės gavimo.
 5. Visos parduodamos prekės savybės bendrai nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme.
 6. Pardavėjas neatsako, kad internetinėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kiti parametrai gali nevisiškai atitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių, todėl Pardavėjas už tai neatsako.
 7. Norėdami grąžinti prekę, nedelsiant informuokite el. paštu: info@cikipiki.lt.

Rašyk
Skambink