• Surenkamas pingvinas
Akcija - 50%

Prekės kodas: 7412

Turimas kiekis: 1

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €4.50

€4.50 €9.00

Pingvinai yra stambūs, stambūs paukščiai, gyvenantys šaltoje ledinėje ašigalių sąlygomis. Jie turi storą izoliacinių riebalų sluoksnį tiesiai po oda, kuris padeda išlaikyti šilumą visą gyvenimą. Pingvinai gyvena prie jūros gaudydami žuvis ir kitus smulkius jūros gyvius. Paprastai jie yra gana nerangūs ir lėti sausumoje, tačiau vandenyje tai yra visiškai kitoks žaidimas su kamuoliu. Jie yra vieni grakščiausių ir sklandžiausių iš visų vandens žinduolių.

Šis žaislas yra savaiminio surinkimo rinkinys, skirtas pasigaminti savo pingviną, kurį galima sujungti su žaisle esančiomis detalėmis. Dalis taip pat galima sukeisti ir pagaminti 3 skirtingus žaislus. Figūros, kurias galima padaryti, idealiai tinka žaisti vaikams, jis yra estetiškai sukurtas tiek berniukams, tiek mergaitėms.

 

Rekomenduojamas amžius 3+

 

Įspėjimas!

Žaislas netinka jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Rašyk
Skambink