Vaikiškas transportas, lauko žaidimai

Vaikiškas transportas, lauko žaidimai

Ši Blaze paspiriama mašinėlė labai stilinga su dideliais ratais. Paspauskite mygtukus ant vairo, kad išgirstumėte variklių garsus. Reikalingos 2xAA baterijos, rinkinyje nėra. Išmatavimai: 35x54x29 cm. Skirta vaikams nuo 12 mėnesių

Iš parduotuvės ekspozicijos, nedaug pažeista pakuotė

€29.00
Miki paspiriama mašina yra linksma ir žaisminga, su garsiniais signalais ir šviesa..
€39.00

Reguliuojamo dydžio riedučiai vaikams su neeiliniu dizainu. Jie pagaminti kruopščiai ir atsargiai, su nuostabiais piešinėliais. Reguliuojamo dydžio 30-33, reguliuojamas ilgis: apytiksliai nuo 15 iki 19 cm, aukštos kokybės plastikas, maksimali apkrova 60 kg, stabdžiai dešiniajame riedutyje, plastikiniai ratai aptraukti guma. Įpakuota į spalvingą ir gražią dėžutę, todėl puikiai tinka dovanai.

Nauji, netvarkinga pakuotė

€20.00
Puikus žaislas aktyviems lauko žaidimams, ieškant  dingusių daiktų ir paslėptų lobių.&nb..
€15.00

Simba gaisrininko Sam vandens žaidimas yra lengvai prijungiamas prie bet kokios žarnos. Sam turi savo gaisrininko žarną iš kurios purškia vandenį. Skirta vaikams nuo 3 metų.

 

€10.00
Kamuoliukai baseinui, maniežui - vaikui bus tikrai smagu pažaisti ir "panardyti" kamuoliuk..
€17.00

Hudora paspirtukas turi 3 ratus. Su juo galima išmokti išlaikyti pusiausvyrą, nes paspirtukas turi du galinius ratus. Tačiau jį galima padaryti į 2 ratų paspirtuką. Maks. svoris: 20 kg. Skirta vaikams nuo 3 metų.

€29.00

Puikiai tinka aktyviems žaidimams lauke. Saugus dizainas. Padeda plėtoti pusiausvyrą ir koordinaciją. Trys ratai stabilumui. Paspirtukas su priekine plokštele ir tvirtu rėmu. Plastikinės rankenos. Apsauga nuo slidumo. Maksimalus leistinas svoris: 20 kg.

Iš parduotuvės ekspozicijos, surinktas

€15.00
Sizzlin cool fast set pripučiamas baseinas su filtru puikiai tiks sode ar kieme. Aukščiausios..
€45.00
Rašyk
Skambink